WIFOON

Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami

18-07-2017

Podejmij pracę z WIFOON!

Poszukujesz pracy? Jesteś osobą z niepełnosprawnościami?
Skorzystaj z naszej pomocy w ramach aktualnych projektów aktywizacji zawodowej!
Nasi specjaliści – psycholog, doradca zawodowy oraz asystent pracy pomogą Ci przejść przez proces poszukiwania pracy do zatrudnienia! Umów się już dziś!

Zadzwoń – 618234791 lub napisz: biuro@wifoon.pl
Aktualnie prowadzimy następujące projekty aktywizujące zawodowo osoby z niepełnosprawnościami:
1. Centrum Rozwoju Zawodowego Osób z Niepełnosprawnościami – STARTUJ Z WYSOKIEGO PUŁAPU 2017-2019 – zapraszamy osoby niepracujące z województwa wielkopolskiego, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, będące w wieku produkcyjnym.
Projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

2. Poznańskie Centrum Wspierania Rozwoju Zawodowego Osób z Niepełnosprawnościami 2017 – zapraszamy niepracujące osoby z Poznania, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, będące w wieku produkcyjnym.
W ramach bieżących działań nasz psycholog pomaga oszacować obecną sytuację osoby zainteresowanej pod kątem motywacji do podjęcia zatrudnienia, doradca zawodowy nakreśla Indywidualny Plan Działania i wskaże obszary zainteresowań zawodowych oraz możliwości podjęcia pracy. Z kolei asystent pracy, pokaże jak i gdzie szukać pracy, wspólnie z osobą zainteresowaną poszuka potencjalnych pracodawców i oferty pracy oraz wesprze w kontakcie z potencjalnym pracodawcą.
Projekt współfinansowany ze środków budżetu Miasta Poznania.

Zapraszamy!

Podejmij pracę z WIFOON!