WIFOON

Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami

7-10-2015

DZIKIE HISTORIE z audiodeskrypcją-15 października!

Wielkopolskie Forum Organizacji Osób z Niepełnosprawnościami oraz Kino Muza w Poznaniu serdecznie zapraszają na wyjątkowy pokaz filmu DZIKIE HISTORIE z audiodeskrypcją, który odbędzie się w czwartek, 15 października o godz.17.00 w Kinie Muza w Poznaniu.
Wstęp na seans jest bezpłatny!

Pokaz organizowany jest w ramach projektu „Zobaczyć i usłyszeć – z audiodeskrypcją w Wielkopolsce„, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Kultura Dostępna.
Przypomnijmy – trakcie projektu pokażemy 6 filmów, podczas bezpłatnych pokazów w Kinie Muza w Poznaniu. Do każdego filmu przygotowana zostanie audiodeskrypcja, dzięki której osoby niewidome i słabowidzące będą mogły w pełni skorzystać z oferty filmowej.
Chętnych do wzięcia udziału w pokazie prosimy o przesłanie maila na adres biuro@wifoon.pl (w tytule – audiodeskrypcja_tytuł filmu). Pojedyncze wejściówki można odebrać także w kasie kina, przy ul. Św. Marcin 30 w Poznaniu.

Opis filmu:
DZIKIE HISTORIE(2014, Argentyna, Hiszpania, reż. Damián Szifron, 122 min.)
Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają.

Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą „dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem.

„Dzikie historie” ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla („Babel”), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak „Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

DZIKIE HISTORIE z audiodeskrypcją-15 października!